• Čištění pleti
  • Chemický peeling
  • Barvení řas a obočí
  • Aplikace masek
  • Masáže obličeje a dekoltu
  • Mikromasáž očního okolí
  • Tématické obličejové kúry (anti-akné, liftingová, výživná, hydratační, rozjasňující, vypínací, anti-aging, depigmentační...)
  • Ošetření akné, kuperózy
  • Omlazující, hydratační ošetření rukou
  • Poradenství - domácí péče

Při Vaší návštěvě Vás čeká kompletní kosmetické ošetření. V něm je zahrnuta diagnostika pleti a následně veškerá ošetření, která jsou pro Vaši pleť  ideální. Ošetření zahrnuje pečlivou péči za použití špičkových přístrojů a přípravků. Součástí "Kompletky" mohou být různá ošetření, viz níže, která je možné zakoupit i samostatně nebo nad rámec kompletního ošetření. 

"Kompletka" je za jednotnou cenu 1650,- Kč, bez ohledu na použitá ošetření.

HYDRATACE

(+ hloubkové čištění ) včetně kratší kosmetické masáže

NOBOTOX

Rychlý estetický efekt omlazení očního okolí bez aplikace botoxu. Léčba je indikována pro silné působení inhibicí kontrakce obličejových svalů.

HYDRATAČNÍ, PROTIZÁNĚTLIVÉ OŠETŘENÍ

Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci.

MANDOBIONICO

Univerzální kúra vhodná pro všechny typy pleti. Může být prováděna bezprostředně před nebo po opalování. Působí zejména na regeneraci kůže, používá se rovněž na léčbu dermatitidy, sjednocuje tón pleti.

LIFTINGOVÁ KÚRA

Ošetření poskytuje současně estetický i funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci a má liftingový efekt. Omlazuje oční okolí.

KOLAGEN III ANTI-AGING

Léčebná ANTIOXIDAČNÍ TERAPIE PLETI. Ošetření vhodné pro projevy středního stárnutí pokožky (v dobrém stavu), pro obnovu fibroblastů, bio-stimulaci kolagenu III v souvislosti s antioxidačním působením.

VITAMÍN C ANTI-AGING

Revitalizační ošetření antioxidační a biostimulační. Velmi výjimečným působením vitamínu C je aktivně působeno na pleť tak, aby se zabránilo jejímu rychlému stárnutí. Pleť velmi oživuje a současně navozuje silnou biologickou stimulaci v dermis.

MANDLOVÉ OŠETŘENÍ LEHKÉHO AKNÉ

Vhodné pro odolnou, nebolestivou pleť. (mírné akné vulgaris, kapilární folikul zánět., zánět kůže) .

HOMEO ROSE - Léčba kuperózy

Inovativní vědecká odpověď pro citlivou, zanícenou pleť s kuperózou. Termín "kuperóza" označuje stav intenzivního a chronického zarudnutí obličeje nebo špičky nosu s dobře zřetelnými rozšířenými a zvětšenými žilkami. Jedná se o rozšířený problém, v některých případech se může rozvinout do dermatózy, známé jako růžovka, rosacea.

DEPIGMENTACE PLETI

Regulace pigmentových skvrn způsobených hormonální poruchou, antikoncepcí, přílišným sluněním bez řádné ochrany, fotostářím, nadužíváním solárií,..

HYDRATAČNÍ, ROZJASŇUJÍCÍ A VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ

Hydratuje, rojasňuje a současně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci vrásek, působí proti glykaci s vypínacím efektem.

MANDOBIONICO + LIFTING SUPREME

Univerzální kúra vhodná pro všechny stabilizované pleti. Působí zejména na osvěžení a rozjasnění pleti, sjednocuje její tón a viditelně ji omlazuje .

LIFTING + HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ

Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou a citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má silně omlazující, liftingový a čistící účinek.

MATRIX - ANTI-AGING

Ošetření vhodné pro stárnutí středně silné, při jinak dobrém stavu pokožky. Jde o RESTRUKTURALIZACI pokožky, kdy je možné působit i na revitalizaci epidermální buňky.

INTERAKTIVNÍ P63 TERAPIE PLETI

Interaktivní omlazující ošetření s celkovou obnovou epidermis, 18 ošetření během 3 měsíců. Kúra vhodná především pro suchou, slabou pokožku s vráskami různého druhu, při ztrátě elasticity a pevnosti.

ANTI-AKNÉ

Ošetření vhodné na aknózní, "nečistou" a mastnou pleť a rozšířené póry. Reguluje hypersekreci kožního mazu, eliminuje keratinické ucpávání, má antibakteriální a keratolytické účinky.

Cena: 950 Kč

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ - BOTOLIFT

Inovativní ošetření oční kontury. Vhodné proti výraznému stárnutí očního okolí s velmi výraznými vráskami, otoky a tmavými kruhy pod očima. Účinky: Omlazení oblasti kolem očí, výrazné zlepšení kompaktnosti pokožky, pevnosti a pružnosti očního okolí, eliminace tmavých kruhů a váčků pod očima. Celkové zlepšení struktury pokožky, odstranění jemných linek a výrazné působení na kontrakci mimických svalů. Účinek podobný jako u botoxové aplikace!!!