BIOSTIMULAČNÍ LASER 

(Metoda LasoCare)

  • Výrazně pomáhá léčit problémy akné - Zpomaluje přirozené stárnutí pleti - Urychluje hojení jizev, otoků a modřin.
  • V první fázi dochází k cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím i k účinnému omlazení pleti. Účinek je vnímán jako pocit svěžesti a na omak hebké pleti. Pleť je jemně vypnuta.
  • V druhé fázi je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriálních populací jak na povrchu, tak v hloubce pórů. 

HYDRODERMABRAZE

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80 % pórů.
Odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky důkladný peeling pomocí ultrazvuku mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti učinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60 % efektivnější než ruční vmasírování výživných látek efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami čištění pleti při léčbě akné v kombinaci s vitaminem A. Očekáváně efekty po ošetření ultrazvukovou špachtlí Panestetic.
Celkové omlazení lifting a hydratace projasnění pleti.

TERMOTERAPIE

(Infrapodložka BIOMAT)

RICHWAY AMETHYST BIOMATTM je termo-terapie dlouhovlnným infračerveným zářením stimulující produkci vnitrobuněčného tepla a energie. Toto záření pronikne tkání až do hloubky 15 cm. Bio-Mat termoterapie je určena i pro každodenní použití.

NÍZKÁ TEPLOTA:
stimuluje hluboký spánek, relaxaci, regeneraci, odstraňuje únavu a uvolňuje autonomní nervovou soustavu.
STŘEDNÍ TEPLOTA:
podporuje masáže, prevenci proti onemocnění, zlepšuje krevní oběh a bazální teplotu, relaxaci, odstraňuje bolest svalů a kloubů, důležitá rekonvalescence po úrazech a operacích.
VYSOKÁ TEPLOTA:
nahrazuje infračervenou saunu! Doporučená dávka 30-60 minut, rychlá hluboká detoxikace, první pomoc při omrzlinách a hypotermii, sportovní rehabilitace, celková relaxace.

MIKROJEHLIČKOVÁ MEZOTERAPIE

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

TRIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE

Technologie TriPollar™ udává nový standard v oblasti péče o pleť a tělo užívající radiofrekvenční energii a posouvá hranice efektivnosti jejího využití.

  • Výsledky jsou jasně viditelné po prvním ošetření
  • Ošetření přístrojem je zcela bezbolestné
  • 4-8 ošetření stačí k dosažení dlouhotrvajících výsledků 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Žehlička pleť omlazuje, oživuje a vyrovnává vrásky. Pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

DIAGNOSTIKA PLETI 

Program SKIN OBSERVED SYSTEM s mikrokamerou FACE SKIN19

Program analyzuje v kůži osm položek: hydrataci, kožní maz, texturu, kolagen, vrásky, pigmentaci, citlivost a póry.

MESOCEUTICALAB PALMARE

Generátor pracuje se třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a modré LED světlo. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní neinvazivní mezoterapii, která ve svém účinku navazuje na práci rolleru či pera pro mezoterapii. 

RxCarboxy – modrý zázrak Natinuel

Bez mikrojehličkování nebo s ním.

RxCarboxy je speciální ošetření pleti masážní technikou a technologií inovativními biodynamickými přípravky. Je určený pro okamžitý vyhlazující efekt, intenzivní obnovu buněk spojenou s bioochranným antioxidačním působením a regeneraci kožní bariéry pokožky. Více informací se dozvíte u nás v salonu nebo na této webové adrese